Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

2 posters

    Zmiany (możliwy update)

    Akizaki
    Akizaki


    Liczba postów : 9
    Join date : 12/03/2015

    Zmiany (możliwy update) Empty Zmiany (możliwy update)

    Pisanie by Akizaki Sob Maj 21, 2016 11:40 am

    Siemanko, przyszedłem z propozycją zwiększenia DMG z Attack Boostu, z tego co wiem wynosi 5% lecz jest to bardzo malutko i on nie ma w ogole wartości... Druga sprawa to pododawanie nowych questów z jakimiś fajnymi przedmiotami np:
    Anhi 300/400/500/600, poboczne questy, misje (coś do oddania do npc), urozmaici to rozgrywkę, miło by było też zobaczyć Pety, nie musi to działać jak na każdym serwerze, może to być własny twór Admina i jego pomysł jakby to wyglądało, przedmioty na czas (jakieś rare) w jakimś stopniu też by urozmaiciły rozgrywkę zwłaszcza że byłyby trudne do zdobycia i by się "kończyły", ring, amulet?
    Nowe wyspy, bossy, itemki...
    Miałem jeszcze pisać coś na temat profek "Premium", niepotrzebnie są w IS, bo moim zdaniem gra powinna być darmowa, lecz "Dodatkowe przedmioty" powinny być za hajs.
    Można by urozmaicić troszke ten item shop + dać graczom free (Ci co nie kupują) jakąś szanse zdobycia owych przedmiotów w grze. (Mam na myśli jakieś nowe które można by dodać).

    narazie tyle, pozdrawiam
    Ovelion.
    [Admin] Etake
    [Admin] Etake
    Admin


    Liczba postów : 94
    Join date : 11/03/2015
    Age : 27
    Skąd : Konoha

    Zmiany (możliwy update) Empty Re: Zmiany (możliwy update)

    Pisanie by [Admin] Etake Sob Maj 21, 2016 12:00 pm

    1.Attack Boost to ma być tylko lekki dodatek zdobycie tego jest banalne
    2.Questy owszem coś się pomyśli nad systemem backpacków też myślę
    3.Pety trochę cięższa sprawa do zrobienia ponieważ gryzie się to z summonami
    4.przedmiot czasowy który by dawał dobre damage dobry pomysł
    5.bossów jest mnóstwo jeśli chodzi o mvp jest co bić itemów też jest spoko ale przydałoby się je podzielić na tank/dps/mlvl itd bardziej dopracować
    6.postacie premium niczym się nie różnią od podstawowych a przedmioty których nie można zdobyć to Rikudou kunai i premium postacie wiec wszystko jest raczej fair play prawie wszystkie przedmioty można zdobyć tym bardziej enchated itemy których w shopie nie ma
    Akizaki
    Akizaki


    Liczba postów : 9
    Join date : 12/03/2015

    Zmiany (możliwy update) Empty Re: Zmiany (możliwy update)

    Pisanie by Akizaki Sob Maj 21, 2016 12:50 pm

    Fajnie by było jakby te postacie Premium można by było zdobyć za pomocą jakiegoś hard questa Smile

    Sponsored content


    Zmiany (możliwy update) Empty Re: Zmiany (możliwy update)

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:23 pm