Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

3 posters

    Update? :D

    avatar
    Erlocq


    Liczba postów : 3
    Join date : 24/05/2016

    Update? :D Empty Update? :D

    Pisanie by Erlocq Wto Maj 24, 2016 1:05 pm

    kilka pomysłów

    Do zwykłych sag, po Fury kaguya dodać dwie kolejne
    Defat naruto six path mode
    Defat sasuke six path mode

    Dodać sagi "The last" + osobna nagroda za wykonanie tych sag
    W przyszłości pomyśleć nad sagami Boruto + osobna nagroda za wykonanie tych sag

    Pomyśleć może nad dodaniem 2-3 hard expów? 400+/500+/600+
    wejście na takie expo możliwe by było np tylko we 3 jakaś dzwignia, te sprawy Very Happy

    Zmiejszyć troche hp bijuu, tu dosyć poważnie sprawa wyglada bo na chwile obecna polityka gry na tym na ots to zaznaczyć mobka i wyjebać afka na godzine, wrócić przed kompa zeby zgarnac loota, lecisz do nastepnego i sytuacja zatacza błedne koło Very Happy
    Nie mam zamiaru narzekać bo bardzo mi sie podoba ten ots, ale lekkie zmiany które mogą poprawić gre mogą sie przydać, przemyśl to etake bo wiele osób napewno nie ma czasu żeby ubić w ciągu dnia dajmy na to 6 bijuu poświecajac przy tym nawet do 10h ( zależy od skilli )

    Jak dla mnie jedyna waluta na tym serv warta jakiejkolwiek uwagi to hunting coiny, a więc Very Happy
    Skoro można za coiny wyrobić najlepsze eq to dlaczego by nie dodać jakiegoś sklepiku gdzie za odpowiednia ilość hc ( ceny sam byś ustalił ) można by było wykupić item z sms shopu
    Chodzi mi mianowicie o każdy item od exp boxa po scrolle z "premium" profkami i premium tickety
    Jeżeli wszystko z sms shopu można by było w zdobyć w grze, kilku wiecej ludzi mogło by sie przekonać do tego ots'a
    Dużo bardziej zachecająca oferta niż na chwile obecną Very Happy

    W innych tematach widziałem pomysły na nowe questy annihilatory na 400-500-600
    Uważam że to świetny pomysł, ale na tym nie koniec Very Happy
    Na 700 lv zrobić super hard questa, którego wykonanie dało by ci wieczna chwałe i reputacje w świecie shinobi Very Happy
    Nagroda : Item przewyższający siła pierdolnięcia niż wszystko inne + trans ( nic wielkiego, każdej postaci dodać efekt w postaci jakiś piorunków czy coś)
    zawsze to bedzie lepiej/szybciej bić te bijuu bo naprawde udręka Very Happy
    Item który da ci nadzwyczajną moc
    Item który bedzie wzbudzał strach, wrogowie na widok twojego nicku maja spierdalać w popłochu gubiąc za sobą wszystkie itemy po drodze Very Happy

    Dodanie silniejszych mvp na 500/600+ white & black zetsu
    kagyua mvp 700+

    Quest na 700+ "gaara jug" ( backpack) 40-60 slotow + 5%-10% jutsu dmg


    Ostatnio zmieniony przez Erlocq dnia Pią Maj 27, 2016 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Akizaki
    Akizaki


    Liczba postów : 9
    Join date : 12/03/2015

    Update? :D Empty Re: Update? :D

    Pisanie by Akizaki Wto Maj 24, 2016 1:29 pm

    Wszystko mi się podoba, chętnie bym chciał ujrzeć to na Revolution Smile
    avatar
    raitrow


    Liczba postów : 49
    Join date : 22/04/2015

    Update? :D Empty Re: Update? :D

    Pisanie by raitrow Wto Maj 24, 2016 1:54 pm

    Daje Wielką okejke na ten temat i mam nadzieje, że Etake się tym zainteresuję Very Happy
    avatar
    Erlocq


    Liczba postów : 3
    Join date : 24/05/2016

    Update? :D Empty Re: Update? :D

    Pisanie by Erlocq Wto Maj 24, 2016 2:06 pm

    Dziekuje za zainteresowanie sie tematem i pozytywne komentarze Smile nie zapominajcie dodawać swoich propozycji, nie hamować sie z konstruktywną krytyką Very Happy temat powstał w celu ulepszenia rozgrywki na ots
    Opinia każdego gracza jest mile widziana, im wiecej wiecej zainteresowanych osób tym bardziej przypieramy Etake do muru Very Happy wkońcu bedzie musiał zrobić tego uptade Very Happy SOLIDARNOŚĆ SHINOBI ^^ xd
    avatar
    raitrow


    Liczba postów : 49
    Join date : 22/04/2015

    Update? :D Empty Re: Update? :D

    Pisanie by raitrow Pią Cze 03, 2016 6:24 pm

    Myślałem też na nowych rzeczach na servie

    -np. trainy które ci biją i za każde 1000 hp które ci zabiorą dostajesz np. 1HP albo 1 DMG (oczywiście liczby do ustalenia)

    -Można by zrobić aby transy dodawały AS, nie mów ale AS daje coś zauważalnego dopiero po 90 LVLu AS'a więc można by trochę przyspieszyć jego nabijanie

    -Sagi. Moim zdaniem można by zrobić, aby np. za zrobienie Sag 1 serii Naruto zwiększał ci się EXP o 10%
    a po zrobieniu ostatniej sagi czyli Kaguyi EXP zwiększałby się o 20% czyli wychodzi nam że mamy 30% dodatkowego EXPA, na 600+ naprawdę ciężko jest expić jakoś normalnie na mobach, nawet po 550+ zaczynają sie problemy i opłaca się robić tylko Bijuu. (oczywiście liczyb % Expa do ustalenia)

    co o tym myślisz Etake ?


    avatar
    raitrow


    Liczba postów : 49
    Join date : 22/04/2015

    Update? :D Empty Re: Update? :D

    Pisanie by raitrow Czw Cze 30, 2016 12:17 pm

    nim zrobi balans musi to przeczytać i wrócić do świata żywych :/

    Sponsored content


    Update? :D Empty Re: Update? :D

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:55 pm