Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

3 posters

    [DRAMA] Szef vs Xantik

    avatar
    Diler_Historii_Poczatek


    Liczba postów : 2
    Join date : 02/05/2016

    [DRAMA] Szef vs Xantik Empty [DRAMA] Szef vs Xantik

    Pisanie by Diler_Historii_Poczatek Pon Maj 02, 2016 9:49 pm

    Witam, w dniu dzisiejszym na kanale zwanym Game Chat miała miejsce rage drama dwojga graczy Szefa oraz Xantika. A dokładnie to Szefa i Kurosa, któremu pomagał współwinny całemu zajściu Xantik.  Na początku warto dodać że gracz Kuros jest to wielokrotnie banowany na ip czlowiek, który zaczepiał wszystkich na Game Chacie. God Etake nie mogł sobie z nim poradzic. Lewy który zapoczątkował dyskusje z Szefem został wsparty przez Kurosa ubliżajacego wszystkim oraz Xantika, który jak wielu graczy zuwazyło nie hamował swojego jezyka i kolokwializmow w stosunku do innych. Gdy Lewy po szybkiej tak zwanej spinie zamilkł gracz Kuros nie szczedzil "pociskow" po rodzinie Szefa, oczywiscie Szef nie pozostał bierny na to wszystko, sami wiecie dobrze jak to jest walczyc o honor. Gracz Xantik wtrącał sie w rozmowę a raczej kłotnie dwojga heh "panow" i nie szczedzil wyzwisk na rodzine Szefa. Wspolwinni calemu zajsciu sa gracze Szef, który dostał bana, Kuros, który i tak zrobi nowego chara i zmieni ip by ublizac innym oraz nasz ULUBIENIEC Xantik, któremu sie upiekło. Wielu graczy domaga sie sprawiedliwosc i zbanowania Xantika na jeden dzien niech ochlonię. Pamiętajcie, że wszyscy możemy znaleźć się w takiej sytuacji gdzie brak sprawiedliowsci niszczy podwaliny tej gry. A bezkarni gracze można powiedziec PRZESTĘPCY wesolo hasają po świecie naruto.

    NIE DAJMY SIE MANIPULOWAĆ LUDZIOM TAKIM JAK XANTIK

    sonda hanzo pl/sondy,259662,G0RJ.html




    w miejscach spacji wstaw KROPKĘ ponieważ wrzucanie linkow jest od 7 dni aktywności konta na forum
    [Admin] Etake
    [Admin] Etake
    Admin


    Liczba postów : 94
    Join date : 11/03/2015
    Age : 27
    Skąd : Konoha

    [DRAMA] Szef vs Xantik Empty Re: [DRAMA] Szef vs Xantik

    Pisanie by [Admin] Etake Pon Maj 02, 2016 9:57 pm

    Dostali Bana bałwany
    avatar
    Diler_Historii_Poczatek


    Liczba postów : 2
    Join date : 02/05/2016

    [DRAMA] Szef vs Xantik Empty Re: [DRAMA] Szef vs Xantik

    Pisanie by Diler_Historii_Poczatek Pon Maj 02, 2016 10:11 pm

    Xantik nie dostal
    [Admin] Etake
    [Admin] Etake
    Admin


    Liczba postów : 94
    Join date : 11/03/2015
    Age : 27
    Skąd : Konoha

    [DRAMA] Szef vs Xantik Empty Re: [DRAMA] Szef vs Xantik

    Pisanie by [Admin] Etake Wto Maj 03, 2016 12:08 am

    nie widziałem jakoś żeby on tam coś sie udzielał , może tak jakoś trafiłem ale jest spokojnie Smile
    avatar
    Xantik


    Liczba postów : 1
    Join date : 05/05/2016

    [DRAMA] Szef vs Xantik Empty Re: [DRAMA] Szef vs Xantik

    Pisanie by Xantik Czw Maj 05, 2016 3:03 pm

    Pięknie Diler Smile Nie znasz całej prawdy a się udzielasz Razz
    Prawda jest taka że to ten cały "Szefuncio" mnie atakował ;P Jak również atakował Kuro Smile
    Po za tym dostał ignore po czym po kilku minutach piszą mi na pw żebym odblokował go i przeczytał co o mnie pisze ;P Także więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz -.-

    Sponsored content


    [DRAMA] Szef vs Xantik Empty Re: [DRAMA] Szef vs Xantik

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:10 am